Departamento de la Familia

Ana S. Gueits Pérez
Zona Alpha Alumnae lcdagueitsperez@yahoo.com
787-627-5667
Abogada

Martinez & Lugo Associates

Diana M. Lugo-Arrillaga
licdianalugo4516@gmail.com
787-614-3817
Abogada/Litigacion
Casos Criminales y Familia

Estrada-Marty, LLC

Michelle Marty
Zona Orlando michelle@estradamarty.com
(786) 585-0128
Abogadas de Inmigración

Affidavits on the Road
Notario

Lcda. Beatriz M. Javier Oronoz
bmjolaw@gmail.com
7875104151

Notario

Lcda. Brenda M. Fernández
lcda.brendafernandez@gmail.com
787-647-3674
Abogada • Notario

Notario

Lcda. Brenda M. Fernández
San Germán lcda.brendafernandez@gmail.com
787-647-3674
Abogada • Notario

Bufete Quiñones Vargas & Asociados
Abogadas-Notarias

Perla del Mar Ramírez Velázquez
perladelmar21@gmail.com
7878517866
Público

Santoni Cruz & Asociados

Wilmarie Santoni Cruz
lcdasantonicruz@gmail.com
787-605-1495
Orientación y representación
legal en casos civiles, de familia, adopción, sucesiones, laboral y violencia de género.

FYM Counseling LLC

Melisa Figueroa Castro
Zona Phi Alpha
legal@fymllc.com
787-484-7703
Directora del Negociado de Conciliación y Arbitraje

Departamento de Justicia

Jenniffer L. Reyes Martínez
jreyesmartinez1@yahoo.com
787-598-4322
Fiscal Auxiliar

Departamento del Trabajo

Ana Isabel Rodríguez Castro anaisabelrodriguez120@gmail.com 7876376362
Directora del Negociado de Conciliación y Arbitraje

Acción Social de
Puerto Rico

Nilda Olmeda Velez
San Juan nildaolmedavelez@gmail.com
Acción Social de
Puerto Rico Contralor

Ambar Maldonado Torres
Zona Ponce
isabel.ambar@gmail.com
787-384-8084

Tribunal de Apelaciones

Ana Margarita Mateu Meléndez mateuanam@gmail.com
7875851316
Jueza del Tribunal de Apelaciones

Montalvo Aldea Law Offices

Gabriela Anaís Ramírez Montalvo
ganaisrm@gmail.com
787-309-2027
Paralegal

Kapitali kasutamine credit24 Finantskalkulaator

Finantseerimislaenu kalkulaator on hea aparaat, mille abil saate laenuks saadaoleva raha analüüsida. See aitab valida uue tagasimakse või isegi intressimäära mitmesuguste edasiliikumise credit24 alternatiivide jaoks. Kui olete oma rahaasjad selgeks saanud, võite parima küsimise uuenduse jaoks kohandada uusi eripärasid.Rahanduskalkulaator võib teile isegi öelda, kui pikk uus ettemakse tähtaeg tegelikult on. Kui palju krediit kindlasti kogusummat mõjutab, peate tegelikult välja maksma. Koos laenu autolaenu kalkulaatoriga saate välja mõelda, kui kaugele saate laenu võtta ja alustada, mida saate endale lubada.

online laen

Finantsfinantseerimise kalkulaator aitab ka üksikisikul võrrelda kõiki teiste pankade tegelikke edusamme. Samuti aitab see isikul uurida kõiki makseid, mis on seotud kõigi soovikuludega. Siinsete kulude faktidega saate luua teadliku sortimendi, mis parandab heaolu ringlust. Kalkulaatori abil saate valida, milline ettemakse on teie jaoks vajalik.

Saate kasutada autolaenu kalkulaatorit uue tehingu arvutamiseks, et saada teatud tüüpi ettemakse. Võite uurida autentse tasustamise ringlust, väljendust, tasu ja alguspäeva, et teada saada, kui palju keegi maksab. Võite kasutada ka kalkulaatorit, et määrata kindlaks esmane edasiliikumine. Peate teadma neid punkte, kui valite parima edasimineku. Nii saate vältida selle, et teie edusammudesse lisataks rohkem raha, kui keegi suudab.

Kapitalilaenu kalkulaator on kasulik, kui otsite eluaset soetada. See aitab teil paigutada iga kuu või isegi aastate pärast seda, mida saate pakkuda. See on tõesti tõhus tehnika ainulaadsete tundide kodanike ja korduvate elanike ekvivalentide jaoks. Seda on võimalik kanda ja see annab teile suurepäraseid teadmisi arvete parandamise kohta. Näete isegi oma makset oma sõõrikuteel, mis annab teile täieliku ülevaate sellest, kui palju aega on teil krediidi tasumiseks.

Finantseerimise autolaenu kalkulaator on kõige olulisem vahend kõigile, kes mõtlevad uuele laenule. Uus laenukalkulaator aitab teil otsustada, milline parendus on teie jaoks kõige tõhusam vastavalt edenemisele, tasule ja arvelduse algusele. Samuti aitab see teil iga kord oma eelarve piires teatud ettemakse teha. Näiteks föderaalvalitsuse laenuvõimalused kipuvad olema madalamad kui kommertsfinantslaenud. Lihtsalt veenduge, et võrdlete enne valiku tegemist praktiliselt kõiki võimalusi. Tasuta autolaenu kalkulaator, nagu näiteks õppelaenud Hero pakutav üksikisik, on sageli suurepärane vahend eraettemakse valimiseks.

Laenud on viis kaardimaksete tegemiseks, maja täiustamiseks ja peamiste kulude tasumiseks. Siiski ei pea neid õrnalt salvestama. Peaksite väga hästi teadma, mida ja alustama laenamist ning alustama seda, mis tavaliselt jääb teie eelarve piiresse, et kulutada igakuiselt selgroog.Rahastamise autolaenu kalkulaator võib aidata parimal inimesel innovatsiooni edendada. Peate omandama rahanduse jaoks parima valiku. Samuti võib see aidata teil oma edusammudel kõrgemat taset saavutada.

Laenude finantseerimise kalkulaator aitab teil näha, kui märkimisväärselt saab üksikisik endale lubada igakuist väljamakset vastavalt ettemakse võtmefraasile ja ettemakse pikkusele. Kui teil on võimalik seda pakkuda, võite ka kuhjaga teistsuguse parendustaotluse ja algatada selle eest kiiremini. Laenu autolaenu kalkulaator võib avaldada ka intressi ja algatada esialgse seeriatee. See võimaldab teil näha kõige lihtsamat viisi, kuidas avansikontode edenemine muutub. Kui maksate suurema vajadusega võrreldes, kui suudate tarnida, on soovitatav oma raha suurendada.

Saadud krediidid tulevad tavaliselt madalamate hindadega. Kuid nad soovivad väärtust, kuna stabiilsuse tõttu võib standardpank kinni jääda, kui jääte edasiliikumisest maha. Peate igavesti ringi vaatama ja omama ka eelõigust rahandusele, mida varem kasutasite. Dokumentide eeltöötlus ei mõjuta ühtegi krediidifaili ja annab alternatiivse ülevaate finantsliikumisest.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email